Chorujesz na cukrzycę?

Mieszkasz w Katowicach lub okolicach?

Jeśli zmagasz się z cukrzycą, rozważ udział w badaniach klinicznych prowadzonych w Twojej okolicy. Badania polegają na ocenie skuteczności leków niedostępnych jeszcze w aptekach i są jedyną formą poszukiwania nowych, skutecznych i bezpiecznych sposobów leczenia. Uczestnicząc w badaniu klinicznym zyskujesz możliwość dostępu do nowych sposobów leczenia – bez kolejek.

*Uczestnicy badania klinicznego mogą zależnie od planu badania przyjmować lek badany lub lek pozbawiony substancji czynnej (tzw. placebo). Przez cały czas trwania badania jego uczestnicy są objęci opieką lekarzy/zespołu badawczego. Czas trwania badania może się różnić.
Dlaczego warto wziąć udział w badaniu?
Korzyści wynikające z udziału w badaniach klinicznych to:
  • Bezpłatna opieka wykwalifikowanego personelu medycznego w trakcie trwania badania
  • Skrupulatne monitorowanie stanu zdrowia osoby biorącej udział w badaniu
  • Dostęp do nowych sposobów leczenia
  • Osobisty wkład uczestnika programu w rozwój medycyny i pomoc innym chorym – informacje uzyskane w ramach badań klinicznych pozwalają na rozwój coraz skuteczniejszych i bezpieczniejszych metod leczenia
Dla kogo?

Centrum Medyczne Synexus prowadzi kwalifikacje do badań klinicznych dla pełnoletnich pacjentów, którzy chorują na cukrzycę i/lub zmagają się z podwyższonym poziomem cholesterolu. Wypełnij formularz, a my sprawdzimy, jakie badania są dla Ciebie dostępne.

Opinie tych, którzy brali udział w badaniach klinicznych
Uczestnicząc w badaniach klinicznych wiedziałem, że mogę pomóc przyszłym pokoleniom w walce z cukrzycą typu 2 i wreszcie poczułem, że jako pacjent, mam świetną opiekę medyczną. Mogłem liczyć na opiekę doświadczonych lekarzy z dnia na dzień."
Piotr z Katowic (63 lat)
"Wielu pacjentów boi się udziału w badaniu klinicznym, jednak zupełnie bez powodu. Jako jego uczestniczka otrzymałam opiekę doświadczonego lekarza specjalisty, a także dostęp do terapii, która znacznie podniosła standard mojego życia."
Marta z Katowic (58 lat)
lek. Łukasz Więch
Specjalista zdrowia publicznego, Centrum Medyczne Synexus
Udział w badaniach klinicznych to dla pacjentów ogromna szansa na skorzystanie z nowoczesnych metod i produktów medycznych, niedostępnych w ramach standardowych świadczeń. Osoby biorące w nich udział nie tylko mogą poprawić jakość swojego dotychczasowego życia z chorobą, lecz także przyczynić się do wprowadzenia nowego leku, dostępnego dla innych, podobnych do nich osób. Badania kliniczne są jedyną formą otrzymania najnowocześniejszych terapii, ratujących życie.
Synexus w Polsce
Centrum Medyczne Synexus to międzynarodowa sieć ośrodków badań klinicznych. Od ponad 20 lat zajmujemy się prowadzeniem programów klinicznych dla pacjentów z różnymi schorzeniami. Pierwsza przychodnia Synexus powstała w 1992 r. w Wielkiej Brytanii. Dziś na całym świecie funkcjonuje ponad 200 placówek. W Polsce jesteśmy obecni w 11 miastach, w których posiadamy dedykowane ośrodki badań klinicznych lub ośrodki partnerskie.
6000 pacjentów włączonych do badań
26 lat doświadczenia na rynku medycznym
300 przeprowadzonych badań
11 placówek medycznych w całej Polsce
Chcesz wziąć udział w badaniu klinicznym?
Wypełnij formularz, a my sprawdzimy, jakie badania są dla Ciebie dostępne.
Jeśli zamiast formularza wolisz porozmawiać z konsultantem
to prosimy o kontakt z infolinią: 32 213 44 41
W jaki sposób leczysz się z powodu cukrzycy? Prosimy zaznaczyć wszystkie pasujące odpowiedzi:
Minimum jedna odpowiedź wymagana
Czy kiedykolwiek wystąpił u Ciebie...? Prosimy zaznaczyć wszystkie pasujące odpowiedzi:
Minimum jedna odpowiedź wymagana
Czy kiedykolwiek wykonywano Ci którykolwiek z poniższych zabiegów? Prosimy zaznaczyć wszystkie pasujące odpowiedzi:
Minimum jedna odpowiedź wymagana
Czy stosowałeś/łaś lub stosujesz leki obniżające poziom cholesterolu - statyny?
Minimum jedna odpowiedź wymagana